Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

На Николаевщине возобновят освещение в населенных пунктах - Алексей СавченкоВ Николаевской области намерены возобновить внешние освещение в населенных пункта. Рассчитывается за три года построить, реконструировать и провести капитальный ремонт примерно 420 километров сетей.

 

Об этом сообщил председатель Николаевской областной государственной Алексей Савченко на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук».

 

«Друзі, черговий проект із Перспективного плану розвитку Миколаївщини на наступні три роки – відновлення зовнішнього освітлення у населених пунктах області. Загалом – це будівництво, реконструкція і капітальний ремонт близько 420 кілометрів мереж із максимальним використанням енергоефективних технологій.

 

Уже зараз, на прикладі наших ОТГ ми можемо говорити про ефективну економічну складову модернізації вуличного освітлення. Адже використання енергоефективної техніки призводить до скорочення витрат на електроенергію і технічне обслуговування. Реалізація енергозберігаючих заходів потребує значно менше коштів, ніж будівництво нових об'єктів. Тому підвищення енергоефективності систем освітлення може стати суттєвим резервом чи навіть поштовхом для розвитку економіки громад – за рахунок перерозподілу зекономлених коштів.

 

Також не останнє місце в даному питанні займає і вирішення проблеми безпеки. Тут йдеться про комфорт жителів – освітлення насамперед територій, прилеглих до закладів соціальної сфери та житлових будинків, автомобільних доріг. Облаштування зовнішнього освітлення також має на меті поліпшити криміногенну ситуацію, зменшити кількість злочинів, знизити аварійність на дорогах. Безпека дорожнього руху підвищується, як для автомобілів, так і для пішоходів чи велосипедистів.

 

Відновлення зовнішнього освітлення відбудеться поблизу автотрас, в населених пунктах Арбузинського, Вітовського, Баштанського, Вознесенського, Казанківського, Миколаївського, Первомайського та Снігурівського районів. Заплановано встановити 19 тисяч одиниць енергоефективних світильників, впровадити 33 автоматизовані диспетчерські системи управління.

 

Крім того, сподіваюсь, Миколаїв стане першим містом в Україні, повністю обладнаним світлодіодним освітленням.

 

Громада Миколаївщини усвідомлює - раціональне використання енергоресурсів - передумова якісного рівня життя і невід'ємна складова економічної надійності та інвестиційної привабливості нашого регіону», - написал Алексей Савченко. 

 

Поделиться:
 


Pavel ( )
 2019.03.11 20:07 [UA]
Алексей, дорогами займитесь, мостом через Ю.Буг, технологическими подъездами к портам, а Вы освещением займётесь... не позортесь уже, Хуже дорог чем в нашей области нет. Вы худшый губернатор.

amigo
 2019.03.11 20:45 [UA]
а что, есть надежда остаться на три года?

На Николаевщине возобновят освещение в населенных пунктах - Алексей Савченко

512
Read Reviews (2)Пожалуйста не вводите ссылки и html код. Ограничение знаков.


 
[19.06 22:08]  
На Донеччине засняли пожар в здании бывшего ДК. Видео

[19.06 22:00]  
Соцсети высмеяли странные объятия Путина с мужчинами. ФОТО

[19.06 21:41]  
Жизнь в крупнейших трущобах Филиппин на снимках. ФОТО

[19.06 21:32]  
Врачи рассказали о вреде сахара в летнюю жару

[19.06 21:21]  
«Неприличное» селфи обезьяны позабавило Сеть. ФОТО

[19.06 21:13]  
В Киеве засняли фонтан, образовавшийся из-за аварии. Видео

[19.06 21:00]  
Бетонный линкор — остров Эль-Фрейл. ФОТО

[19.06 20:51]  
Даша Астафьева снялась в соблазнительной фотосессии. ФОТО

[19.06 20:41]  
Жизненные комиксы о страданиях людей, которые проходят собеседования. ФОТО