Мария Семененко
Google

Савченко продолжает демонстрировать положительные изменения на Николаевщине, благодаря реформе децентрализацииОбъединенные территориальные общины в Николаевской области приобретают новую спецтехнику и автобусы, строят спортивные площадки, делают ремонты в школах, строят водопроводы и много чего прочего, и всё это благодаря реформе децентрализации, которую инициировал Президент Украины Пётр Порошенко.

 

Об этом глава Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко написал на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук».

 

«Пишаюся і надихаюся історіями успіху наших об’єднаних територіальних громад. Їхній розвиток та очевидні поступові зміни на краще – гарний приклад того, як повноваження та фінансові ресурси, надані ОТГ у рамках реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петро Порошенко, помножені на працелюбність і бажання розвивати свою громаду, дають прекрасні плоди.

 

Галицинівська сільська об’єднана територіальна громада Вітовського району - громада, яка піклується про своїх людей та невпинно змінює їх життя на краще. Одна із перших утворених на теренах області об’єднаних територіальних громад, вона на сьогодні вже може продемонструвати значні досягнення, аналогів яких поки що немає в жодній іншій громаді нашої області.

 

Приміром, саме у Галицинівській ОТГ, в селі Прибузькому, у партнерстві з Програмою USAID DOBRE, Представництвом DVV International в Україні та громадською організацією «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива» у 2017 році на базі місцевої бібліотеки відкрилася перша в Миколаївській області філія Центру освіти дорослих. З відкриттям Центру жителі громади отримали унікальну можливість навчатися новому, розвивати свій потенціал та реалізуватися в своїй громаді, що є дуже важливим для її розвитку.

 

Наприкінці минулого року у Галицинівській ОТГ розпочали свою роботу Клуб кіномистецтва та Молодіжний ресурсний центр, також реалізовані у рамках співпраці об’єднаної громади та програми USAID DOBRE. Головна мета, яку ставить перед собою громада, і я цілковито поділяю це переконання, - створювати умови для того, щоб молоді активні люди залишались у громаді, мали можливості для розвитку, навчання, вчитися розробляти власні проекти та впроваджувати їх у життя, розвиваючи свою громаду.

 

Ще серед досягнень Галицинівської ОТГ:

☑️ побудова спортивного майданчика з полем для міні-футболу в с. Лимани;

☑️ створення парку спеціальної техніки для здійснення заходів із благоустрою (придбано вакуумну машину, вантажну машину (самоскид), трактор, відвал для чистки снігу, косарку ротаційну, ротокультиватор (фреза) та причіп тракторний);

☑️ придбання 2 шкільних автобусів;

☑️ придбання пожежного автомобіля;

☑️ придбання eкскаватора-навантажувача та ін.

 

Іншим яскравим прикладом позитивних змін є Доманівська ОТГ, яка за доволі короткий період свого існування також чимало зробила на благо своїх жителів.

 

Так, для безпеки та комфорту громадян вкладені значні кошти у капітальний ремонт та відновлення вуличного освітлення у Доманівці (300 тис. грн), Петропавлівці та Зброшковому (874,3 тис. грн). Крім того, громада подбала про закупівлю 2 дизельних генераторів для забезпечення сталого функціонування об’єктів соціальної сфери на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Значна увага у цій громаді приділяється закладам освіти, їх належному оснащенню. Щоб їжа для дітей в шкільних їдальнях готувалася та зберігалася з дотриманням всіх встановлених норм, здійснено закупівлю для шкіл сучасного кухонного обладнання (електричні енергозберігаючі плити, жарочні шафи, харчо варильний котел, холодильні шафи, холодильники, пральні машини).

 

Змінив на краще свій зовнішній вигляд і місцевий спортивний стадіон, де глядацьку зону облаштовано новими комфортними сидіннями (382 тис. грн).

 

Для потреб громади в селищі облаштовано Ярмаркову площу з покращеною інфраструктурою, встановлені нові торгівельні кіоски для місцевих підприємців, належним чином облаштовано прилеглу територію (919,6 тис. грн).

 

Парк техніки місцевого комунального підприємства "Доманівське" поповнився новеньким екскаватором (870 тис. грн).

 

Побудовано нову свердловину, що забезпечить якісною питною водою жителів села Забари (1006,3 тис. грн).

 

І це ще далеко неповний перелік всіх тих позитивних змін, яких досягли Галицинівська та Доманівська ОТГ. Попереду у громад ще багато роботи, адже, як і іншим, їм є над чим працювати. Головне – правильний підхід та розумне використання всіх наданих децентралізацією можливостей і ресурсів. А їх сьогодні цілком достатньо.

 

Вдячний Президенту України Петру Порошенку за його непохитну позицію та послідовну політику в проведенні реформ. Головне - не зупинятись, а й надалі працювати на благо людей!

 

Переконаний, що разом нам до снаги змінити своє життя на краще, крок за кроком, починаючи з себе, своїх маленьких сіл та селищ, об’єднаних громад, міст, будувати істотно нову державу з європейськими стандартами якості життя!», - написал руководитель области.

 

 

Поделиться:
 


Саня
 2019.04.11 15:34 [UA]
Осталось 10 дней и этот дебил ворюга будет паковать чемоданы.

Станиславский
 2019.04.11 15:46 [UA]
Ну не верю я этому человеку.... Но как старается поддержать гаранта! И не хочется на свежий воздух...

Pavel ( )
 2019.04.11 16:28 [UA]
Такого хренового губера ещё у нас не было. Леха прощавай.

Корабельный
 2019.04.11 17:37 [UA]
В Лиманах клуб как сарай- крыша течет, окон нет. Из развлечений для молодежи- только наливайки, в которых в стекломое не отказывают посетителям всех возрастов. А раньше было процветающее село. Сейчас Назар все тащит в Галициновку.

Савченко продолжает демонстрировать положительные изменения на Николаевщине, благодаря реформе децентрализации

514
Read Reviews (4)Пожалуйста не вводите ссылки и html код. Ограничение знаков.


 
[18.09 08:13]  
Кто будет представлять Украину на конкурсе «Мисс мира-2019» в Лондоне. ВИДЕО

[18.09 08:00]  
В Балтиморе запустили в небо огромную крысу в образе Трампа. ФОТО

[18.09 07:42]  
«Укрзализныця» похвасталась новыми вагонами, но в сети нашли «зраду». ФОТО

[18.09 07:31]  
Диетологи рассказали, как считать калорийность продуктов для эффективного похудения

[18.09 07:17]  
«Проект»: Дмитрий Медведев гонит самогон. ФОТО

[18.09 07:00]  
Тренд сезона осень-2019: какие ботфорты и ботинки выбрать. ФОТО

[18.09 06:47]  
Не изменяя традициям: Дэвид Бекхэм с детьми на показе Виктории. ФОТО

[18.09 05:30]  
Названы преимущества и недостатки отказа от глютена

[18.09 01:31]  
Ряд профессий, повышающих риск бесплодия