Новости-N
Google

СВЯТКУЙМО РАЗОМ!Колектив піцерії-шинку «Диканька» гостинно запрошує всіх городян та гостей Миколаєва на святкову програму, підготовлену до Дня міста. 
На розі вулиць Радянської та Потьомкінської на Вас чекатимуть веселі музики ансамблю народної творчості, чия неперевершена майстерність вже відома миколаївцям з акцій, організованих раніше керівництвом «Диканьки». 
Піцерія-шинок «Диканька - це найколоритніший міський заклад громадського харчування, що був створений у дусі національних традицій людьми, які від початку поставили за мету нагадати співвітчизникам про неповторність власне українських традицій, і зокрема - багатої і вишуканої національної кухні. 
У День міста кожен бажаючий, відвідавши затишну і гостинну «Диканьку», зможе переконатись не лише у високій якості обслуговування та різноманітності асортименту, - страви, приготовані тут вправними й висококваліфікованими кухарями закладу і замовлені вами, додадуть вам святкового настрою, сили й наснаги. Ще б пак! 
Загляньмо до меню: тут і «Гетьманські насолоди» (чарівні деруни зі свининою та грибами, пальчики із свинини з печінкою, телятина «Чорногорський пан», традиційні голубці з м'ясом, січеники та рибні крученики), і пригощання від Роксолани (судак в сирній скоринці під грибним соусом, масляна риба в соусі з креветок, лосось у вишневому соусі, судак з овочами під сирною «шубою»), салати від Триндичихи та Язикатої Хвеськи («Гуцульський», «Витівка», «Панночка» та інші). А яка ж українська кухня без борщу, пампушок з часником, галушок та вареників? У «Диканьці» вони завше нарозхват! Між тим, у День міста ви зможете також скуштувати ці суто українські страви, якщо забажаєте взяти участь у веселих конкурсах, про які заздалегідь подбав колектив «Диканьки». Проводитимуться вони з 16.00 до 20.00.
Тож, шановні, не зволікайте і не переймайтесь у виборі, як найкраще відсвяткувати цей день - найліпше святкувати разом з «Диканькою»!

Поделиться:
 


Жэка
 2008.09.12 18:36
а почем реклама на сайте???

СВЯТКУЙМО РАЗОМ!

511
Read Reviews (1)Пожалуйста не вводите ссылки и html код. Ограничение знаков.


 
[20.02 17:18]  
Смешные приметы из современной жизни. ФОТО

[20.02 17:00]  
Гиперреальные инфракрасные снимки от Кейт Баллис. ФОТО

[20.02 16:50]  
Дима Коляденко рассказал о своем гардеробе. ФОТО

[20.02 16:38]  
Бесценная реакция пса, который обиделся на хозяйку за поход к зубному. ВИДЕО

[20.02 16:21]  
20+ неприлично огромных вещей. ФОТО

[20.02 16:06]  
В Вышгороде местная теплосеть высылает жителям “космические” платежки. ВИДЕО

[20.02 16:00]  
Убойные фото из российского плацкарта. ФОТО

[20.02 15:52]  
Alyosha оригинально сообщила мужу о второй беременности. ФОТО

[20.02 15:42]  
Художница превращает старинные фотографии в крышесносящие иллюстрации. ФОТО